Gilan Soba Servisi Körfez

0
Gilan Soba Servisi Körfez

Gilan Soba Servisi Körfez

Doğalgaz sobasının camı kırılması durumunda içeriye gaz sızmaması için yeni cam ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Doğalgaz sobası yanarken birden sönmesi durumunda termokupl ve baca kontrolü yapılıp sorun hızlıca giderilir.

Doğalgaz sobanızdan içeriye su gelmesi durumunda sobanın baca meyil kontrolü yapılır.

Doğalgaz sobaları; diğer ısıtma cihazlarına oranla daha çok küçük boyutlu kapalı alanları ısıtmada kullanılır. Kutup Isı Sistemleri, kombi, doğalgaz, soba alanında yetkili servis olarak bacalı ve hermetik olmak üzere iki çeşidi olan sobalarda satış, kurulum, bakım ve tamir hizmeti sunmaktadır.

Doğalgaz sobaları iki tür yakma sisteminden oluşmaktadır. Yeni nesil doğalgaz sobaları otomatik pilli yakma sistemli sobalardır. Bu sobalarda oluşan sorun genelde bujinin ateşleme yapmıyor olmasıdır. Bu durumda pil değiştirilerek sorun kolayca çözümlenir. Buji ateşleme yaptığı halde soba yanmıyor ise servis çağırmak gerekir. Firmamızdan gelen yetkili servis ekibi ile pilotta oluşan toz veya örümcek ağını temizleyip sızdırmazlık testinin yapılmasının ardından sobanızı sorunsuz bir şekilde devreye girer.

Eski nesil doğalgaz sobaları çakmaklı manyetolu sistemlere sahiptir. Bu sistemlerde sıklıkla karşılaşılan sorun genellikle buji ateşleme yaptığı halde soba yanmamasıdır. Bunun nedeni bujinin pilota olan mesafesindeki sorundan kaynaklı olabilir. Çakmak gücü zayıflamış veya çakmak kablosunda herhangi bir sorun olabilir. Pilot tıkalı olmasından sebeple de çalışmada aksaklık yaşanabilmektedir.

Hermetik veya bacalı doğalgaz sobalarında oluşan diğer bir sorun ise; sobanın eskisi kadar randımanlı ısıtmamasıdır. Bu durumda yetkili servis ekibimiz doğalgaz sobasının brülör yanmasını kontrol eder. Brülör yanması kısık alevli ise servis elemanımız sobaya müdahale ederek sorunu çözmektedir.

Hermetik veya bacalı doğalgaz sobanızdan gaz kokusu alıyorsanız hemen servise haber veriniz. Bu durumda yetkili servis ekibimiz ilk olarak soba brülör bağlantı flexini kontrol eder. Doğalgaz sobası kazanında çatlak olup olmadığına dair kontrolü yapılır. Doğalgaz sobasının tüm rekor bağlantıları sızdırmazlık kontrolü yapılır.

Doğalgaz sobası gaz valfi dönmüyor ise gerekli kontrol yapılır. Bunun sonucunda tamir yapılır veya yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Doğalgaz sobasının kapağı sararması durumunda yeni kapak ile değiştirilir.

Doğalgaz sobasının cam fitilleri düşmesi durumunda içeriye atık gaz sızmaması için yeni fitiller ile değiştirilir.

 

.

Hizmet verdiğimiz kombi Markaları

[table “” not found /]


Doğalgaz Sobası Yetkili Servisi 

[table “” not found /]


Kutup Isıtma Sistemleri kurulduğu günden beri kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 

Bünyesindeki 10 u aşkın yetkili servisliğiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Gelişen teknolojiyi takip ederek hizmet kalitesini her geçen gün arttırmak, hizmet verdiği bölgedeki lider konumunu korumaktır.

Gilan Soba Servisi Körfez

Kutup Isıtma Sistemleri olarak Kocaeli’ de hizmet verdiğimiz ilçe ve mahalleler;

[table “” not found /]


[table “” not found /]


[table “” not found /]


[table “” not found /]


[table “” not found /]


[table “” not found /]


Kombi Servisi Kocaeli | Kutup Isıtma Sistemleri
Logo
Shopping cart