Doğalgaz Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

0
Doğalgaz Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Doğalgaz Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Doğalgaz Kaçak Tespiti & Tamiri

Doğalgaz normalde kokusuz bir gazdır. Ancak kaçak durumunda anlaşılabilmesi için doğalgazın içine özel bir koku eklenir. Bu koku, çürük yumurta kokusuna benzetilebilir. Buna benzer bir koku alıyorsanız doğalgaz kaçağından şüphelenmelisiniz.

Doğalgaz kaçakları, çok farklı alanlarda zarar oluşumuna neden olan önemli bir sorundur. Doğalgazda oluşan kaçaklar sonucunda; ciddi ölçekte maddi kayıplar, manevi hasarlar, sağlık durumunda ortaya çıkan önemli sorunlar ve zamanında müdahale etmeme durumuna bağlı olarak can kayıpları dahi ortaya çıkabilir.

Kutup Isıtma Sistemleri olarak, Kocaeli ve çevresinde doğalgaz kaçak tespiti için kullanılan özel cihazlarımız sayesinde; hangi noktadan ne kadar basınç kullanarak kaçak ortaya çıktığını, hasarın nerelerden kaynaklı olduğunu tespit ediyoruz.

Bu aşamadan sonra, eğer ortamda doğalgaz kaçağı birikim durumu söz konusu ise bu birikimin yine özel cihazlarımız sayesinde ortamdan alınmasını sağlayarak, doğalgaz vanasını kapatmaktayız. Hasarın olduğu bölümlerde tek tek onarma işlemlerini tamamlayarak sorunu çözüme kavuşturmaktayız.

İnsanlar doğalgaz kaçağına hangi durumlarda müdahale edilip edilmemesi gerektiği konusunda bilgi sahibi olmayabilir. Fakat en ufak bir kaçak, büyük sıkıntılara sebebiyet verebilmektedir. Bilinçsiz müdahaleden kaçınıp, işin uzmanından yardım almak gerekir. Kocaeli doğalgaz kaçak tespiti ve tamiri bu konuda uzman kadrodan oluşan çalışanlardan oluşmaktadır. Doğalgaz kaçağı bireylerin daha çok masraf yapmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle sorun kısa sürede çözülmelidir. Gelişmiş cihazlar sayesinde kaçaklar çok kısa bir sürede tespit edilmektedir. Doğalgaz kaçağı durumunda ortamı solumadan bizi aramanız yeterlidir. Kısa sürede kaçak tespiti yapıp tamir işlemleri yapılmaktadır.

Doğalgazın kokusuz olmasından dolayı kokuyu ayırt edebilmek adına sarımsak veya çürük yumurta kokusu gibi bir koku eklenmiştir. Bu koku sayesinde daha kolay bir şekilde kaçak anlaşılmaktadır. Profesyonel cihazlar gaz kaçağının olduğu yeri kısa sürede bulmaktadır. Kaçak bulunan ortamda asla sigara içilmemelidir. Doğalgaz kaçağı şüpheniz varsa asla kibrit ya da çakmak kullanmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca bütün doğalgaz vanaları ekip gelene kadar kapalı tutulmalıdır. Sızıntı olan alanı onarmak için kullanılan yönteme göre gaz kaçağı tamir fiyatı değişkenlik gösterir.

Kutup Isıtma Sistemleri, Kocaeli Derince' de İbni-Sina Mahallesi Çavdar Caddesi No: 83 adresinde kombi tamir bakım ve montaj hizmeti vermektedir.  10 un üzerinde yetkili servisliğiyle hizmetinizdedir.

Hizmet verdiğimiz kombi Markaları

[table “2” not found /]

Doğalgaz Sobası Yetkili Servisi 

[table “1” not found /]

Kutup Isıtma Sistemleri kurulduğu günden beri kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 

Bünyesindeki 10 u aşkın yetkili servisliğiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Gelişen teknolojiyi takip ederek hizmet kalitesini her geçen gün arttırmak, hizmet verdiği bölgedeki lider konumunu korumaktır.

Doğalgaz Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Kutup Isıtma Sistemleri olarak Kocaeli’ de hizmet verdiğimiz ilçe ve mahalleler;

Sitede yer alan logo ve görseller ilgili markaya aittir.

https://youtu.be/jfJgpV5tZv8https://youtu.be/jTFJpM15qOAhttps://youtu.be/MeIGrAKsN9ghttps://youtu.be/dqdJY6d7aBYhttps://youtu.be/gGgUeS34StUhttps://youtu.be/d_X4FqY4CA8https://youtu.be/ZYxIwzIH0Ckhttps://youtu.be/k_h0hWED1ZA

Kutup Isıtma Sistemleri .

[table “9” not found /]
[table “6” not found /]
[table “11” not found /]
[table “5” not found /]
[table “4” not found /]
[table “3” not found /]

Kombi Servisi Kocaeli | Kutup Isıtma Sistemleri
Logo
Shopping cart