Kocaeli

Doğalgaz Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Doğalgaz Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Doğalgaz Kaçak Tespiti & Tamiri

Doğalgaz normalde kokusuz bir gazdır. Ancak kaçak durumunda anlaşılabilmesi için doğalgazın içine özel bir koku eklenir. Bu koku, çürük yumurta kokusuna benzetilebilir. Buna benzer bir koku alıyorsanız doğalgaz kaçağından şüphelenmelisiniz.

Doğalgaz kaçakları, çok farklı alanlarda zarar oluşumuna neden olan önemli bir sorundur. Doğalgazda oluşan kaçaklar sonucunda; ciddi ölçekte maddi kayıplar, manevi hasarlar, sağlık durumunda ortaya çıkan önemli sorunlar ve zamanında müdahale etmeme durumuna bağlı olarak can kayıpları dahi ortaya çıkabilir.

Kutup Isıtma Sistemleri olarak, Kocaeli ve çevresinde doğalgaz kaçak tespiti için kullanılan özel cihazlarımız sayesinde; hangi noktadan ne kadar basınç kullanarak kaçak ortaya çıktığını, hasarın nerelerden kaynaklı olduğunu tespit ediyoruz.

Bu aşamadan sonra, eğer ortamda doğalgaz kaçağı birikim durumu söz konusu ise bu birikimin yine özel cihazlarımız sayesinde ortamdan alınmasını sağlayarak, doğalgaz vanasını kapatmaktayız. Hasarın olduğu bölümlerde tek tek onarma işlemlerini tamamlayarak sorunu çözüme kavuşturmaktayız.

İnsanlar doğalgaz kaçağına hangi durumlarda müdahale edilip edilmemesi gerektiği konusunda bilgi sahibi olmayabilir. Fakat en ufak bir kaçak, büyük sıkıntılara sebebiyet verebilmektedir. Bilinçsiz müdahaleden kaçınıp, işin uzmanından yardım almak gerekir. Kocaeli doğalgaz kaçak tespiti ve tamiri bu konuda uzman kadrodan oluşan çalışanlardan oluşmaktadır. Doğalgaz kaçağı bireylerin daha çok masraf yapmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle sorun kısa sürede çözülmelidir. Gelişmiş cihazlar sayesinde kaçaklar çok kısa bir sürede tespit edilmektedir. Doğalgaz kaçağı durumunda ortamı solumadan bizi aramanız yeterlidir. Kısa sürede kaçak tespiti yapıp tamir işlemleri yapılmaktadır.

Doğalgazın kokusuz olmasından dolayı kokuyu ayırt edebilmek adına sarımsak veya çürük yumurta kokusu gibi bir koku eklenmiştir. Bu koku sayesinde daha kolay bir şekilde kaçak anlaşılmaktadır. Profesyonel cihazlar gaz kaçağının olduğu yeri kısa sürede bulmaktadır. Kaçak bulunan ortamda asla sigara içilmemelidir. Doğalgaz kaçağı şüpheniz varsa asla kibrit ya da çakmak kullanmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca bütün doğalgaz vanaları ekip gelene kadar kapalı tutulmalıdır. Sızıntı olan alanı onarmak için kullanılan yönteme göre gaz kaçağı tamir fiyatı değişkenlik gösterir.

Hizmet verdiğimiz kombi Markaları

[table “2” not found /]

Doğalgaz Sobası Yetkili Servisi

[table “1” not found /]

Kutup Isıtma Sistemleri kurulduğu günden beri kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 

Bünyesindeki 10 u aşkın yetkili servisliğiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Gelişen teknolojiyi takip ederek hizmet kalitesini her geçen gün arttırmak, hizmet verdiği bölgedeki lider konumunu korumaktır.

Doğalgaz Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Kutup Isıtma Sistemleri olarak Kocaeli’ de hizmet verdiğimiz ilçe ve mahalleler;

Kutup Isıtma Sistemleri .

[table “9” not found /]
[table “6” not found /]
[table “11” not found /]
[table “5” not found /]
[table “4” not found /]
[table “3” not found /]
webman

Yeni Yazılar

İzmit Bosch Kombi Servisi

İzmit Bosch Kombi Servisi Favori listenize eklendiFavori listenizden çıkarıldı 0 Kartepe Bosch Servisi Telefon Et…

1 yıl Önce

Gölcük Bosch Kombi Servisi

Gölcük Bosch Kombi Servisi Favori listenize eklendiFavori listenizden çıkarıldı 0 Başiskele Bosch Servisi webman 28…

1 yıl Önce

Kocaeli Bosch Kombi Servisi

Kocaeli Bosch Kombi Servisi Favori listenize eklendiFavori listenizden çıkarıldı 0 Teklif 2 hafta önce İzmit…

1 yıl Önce

Başiskele Bosch Kombi Servisi

Başiskele Bosch Kombi Servisi Favori listenize eklendiFavori listenizden çıkarıldı 0 Derince Bosch Servisi (Kopya) Telefon…

1 yıl Önce

Kartepe Bosch Kombi Servisi

Kartepe Bosch Kombi Servisi   Körfez Bosch Servisi (Kopya) 23 saat önce değerlendirme yok  …

1 yıl Önce

Körfez Bosch Kombi Servisi

Körfez Bosch Kombi Servisi Favori listenize eklendiFavori listenizden çıkarıldı 0 Kocaeli Bosch Servisi ★★★★★ Telefon…

1 yıl Önce